TOP 6 pomysłów na słodkie dekoracje

Nie od dziś wiadomo, że dzieci i słodycze tworzą nierozerwalny związek. Pamiętaj, że należy jeść je z umiarem, a nie ograniczać w ogóle! Najlepszą okazją do skosztowania słodkości, są oczywiście organizowane przyjęcia i urodzinki. No bo, co to za zabawa bez tortu, ciasteczek i muffinek? W tym (i oczywiście każdym innym) dniu, nasze dzieci zasługują na wszystko co najsłodsze i najpiękniejsze. Pamiętaj, że gości ma zachwycić nie tylko smak i zapach słodkości, ale także ich wygląd! Przedstawię Ci moje pomysły, które podpowiedzą jak w kilku krokach osiągnąć zamierzony efekt!

Urodzinowe akcesoria do pieczenia to niezbędnik, dzięki któremu każde przyjęcie będzie wyjątkowe. Pięknie ułożone słodkie cukierki, ciasteczka i żelki smakują najlepiej. Do podania małych słodyczy, możesz wykorzystać szklane bombonierki. Doskonale prezentują się na stole. Nie zapomnij o tym, że szklane pojemniki mają wiele zastosowań. Cudownie eksponują ciasteczka, cukierki, żelki i lizaczki, - aż chce się jeść! Słodki barek na przyjęcia dla dzieci, to najbardziej pożądany element każdej zabawy.

https://1001dekoracji.pl/sklep,155,5906,bomboniera_szklana_na_nodze_30cm.htm

https://1001dekoracji.pl/sklep,155,10830,pojemnik_szklany_klasyczny_17cm.htm

https://1001dekoracji.pl/sklep,155,12281,sloj_szklany_z_kranikiem_i_podstawka_4l.htm

 Przygotowując urodzinki, nie możecie zapomnieć o muffinkach. Wspólne pieczenie to doskonała zabawa. Aby pięknie ozdobić wypieki, pamiętaj o foremkach na muffinki i uroczych tematycznych karteczkach na piku. Piękna ozdoba nada Twoim wypiekom wyjątkowego charakteru.

https://1001dekoracji.pl/sklep,193,11190,foremki_papilotki_papierowe_na_muffinki_monsterrr_toppery_zestaw_12szt.htm

https://1001dekoracji.pl/sklep,193,11447,foremki_papilotki_papierowe_na_muffinki_urocza_pszczolka_6szt.htm

https://1001dekoracji.pl/sklep,193,11648,karteczki_na_piku_misie_rozowe_i_niebieskie_6szt.htm

https://1001dekoracji.pl/sklep,193,11151,kontur_dekoracyjny_topper_pastelove_zestaw_4szt.htm

https://1001dekoracji.pl/sklep,193,10594,foremki_na_muffinki_sweets_6szt.htm
 
Najbardziej wyczekiwany i najsłodszy element przyjęcia, to oczywiście tort. Pięknie podany, wyjątkowy i pyszny wypiek to gwarancja najlepszych urodzin. Podaj tort na specjalnej, dużej formie w kształcie serca. Piękny akcent nada przyjęciu wyjątkowego charakteru, a goście będą zachwyceni!

https://1001dekoracji.pl/sklep,193,11460,forma_silikonowa_do_tortu_serce_duza.htm
 Przygotowałaś tort, umieściłaś go na pięknej dekoracyjnej formie, wszystko wygląda wspaniale. W pokoju słychać wesołą muzyczkę i radosny śmiech dzieci. Zanim podasz najwspanialszy poczęstunek, udekoruj go świeczkami! Tort urodzinowy bez świeczek nie ma prawa bytu. Najpiękniejsza dekoracja musi mieć wyjątkowy charakter. Proponuję umieścić na torcie efektowne fontanny tortowe. Uczcijcie urodziny dziecka w najlepszym stylu!

https://1001dekoracji.pl/sklep,193,11678,fontanny_tortowe_20cm_4szt.htm


Aby wszystkie dekoracje pięknie ze sobą współgrały, nie zapomnij o specjalnie zaprojektowanych kolorowych zastawach! Urocze papierowe talerzyki i serwetki efektownie urozmaicą stół, oraz doskonale wkomponują się w wyjątkowy charakter przyjęcia. Ciekawą alternatywą są również wesołe, kolorowe podkładki i drobne konfetti na stół. Taki zestaw to gwarancja udanych urodzin!


https://1001dekoracji.pl/sklep,155,10035,konfetti_do_slodkiego_bufetu_sweets.htm

Kiedy przyjęcia dobiegnie końca, zaskoczcie gości słodkim podziękowaniem. Słodkie, duże i kolorowe lizaki o owocowym smaku z pewnością ucieszą zebranych gości, oraz pozostawią miłe i słodkie wspomnienia po zorganizowanym przyjęciu. Słodkie upominki to najlepsza alternatywa dla podziękowania gościom za przybycie.
https://1001dekoracji.pl/sklep,155,2340,lizaki_smaki_dzieci_stwa_etykiety_kokardki_10szt..htm

Jeżeli chcesz zorganizować wspaniałe przyjęcie dla Twojego malucha, pamiętaj o detalach. Udana zabawa wcale nie musi zbyt wiele kosztować. Wystarczy odrobina wyobraźni i ciekawe pomysły. Proponowane przeze mnie dekoracje pozwolą Ci stworzyć aranżację, która zachwyci wszystkich Gości! Jeżeli podobają Ci się moje pomysły, kliknij >tutaj< i zakochaj się w cudownych, słodkich dekoracjach! Słodkie dekoracje i akcesoria do pieczenia znajdziesz w sklepie z dekoracjami dla dzieci >tutaj<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 dekoracje dla dzieci , Blogger