Dekoracje na Chrzest dziewczynki - Kolekcja Różowy Wózek

Chrzciny to niewątpliwie jedna z ważniejszych uroczystości, którą wyprawia się dla nowego członka rodziny. Warto w tym dniu zadbać o odpowiednie udekorowanie stołu, przy którym spędzą czas, zaproszeni na ceremonię, goście. Dzięki odpowiednim dodatkom zarówno na stole, jak i w całym pomieszczeniu, goście będą czuli się komfortowo, a ten  ważny dzień będzie jeszcze bardziej uroczysty.


Jeśli na Chrzest Święty Twojej córki poszukujesz delikatnych dekoracji w odcieniu koloru różowego, Kolekcja Różowy Wózek będzie wprost idealna!

https://1001dekoracji.pl/sklep,184,10726,miod_podziekowanie_na_chrzest_rozowy_wozek_etykieta_z_imieniem_.htm

https://1001dekoracji.pl/sklep,184,11469,serwetki_na_chrzest_rozowy_wozek_33x33cm_20szt.htm
Niewątpliwie najważniejszym dodatkiem dekoracyjnym na stole są serwetki papierowe. To bardzo praktyczny dodatek, który musi się znaleźć przy każdym nakryciu. Serwetki na stół w różowym kolorze spełniają również funkcję dekoracyjne dlatego ważne jest, jaki wybierzesz wzór. Na Chrzest córeczki zdecyduj się najlepiej na te z Kolekcji Różowy Wózek. Nic tak nie podkreśli, że przyjęcie jest zorganizowane na cześć małej dziewczynki, jak motyw dziecięcego wózka w delikatnym, różowym kolorze.
https://1001dekoracji.pl/sklep,184,11340,wizytowka_personalizowana_rozowy_wozek.htm


Wizytówki dla gości to bardzo ciekawy dodatek. Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnego zamieszania podczas uroczystości, postaw wcześniej wizytówki na stole. Najlepiej sprawdzą się te, które mają już nadrukowane imiona i nazwiska gości. Wizytówki z Kolekcji Różowy Wózek pięknie uzupełniają całą serię, a jednocześnie prezentują się bardzo elegancko i szykownie.Wizytówki lub personalizowane bileciki z Kolekcji Różowy Wózek to nie tylko dekoracją stołu, ale w połączeniu z małymi prezencikami dla gości, będą także miłą pamiątką z uroczystości. Upominki personalizowane dla gości na Chrzest to niecodzienne i bardzo zaskakujące rozwiązanie!
https://1001dekoracji.pl/sklep,184,12142,oplatek_personalizowany_rozowy_wozek_ze_zdjeciem_20cm.htm


Pamiętaj, że na stole nie może zabraknąć słodkości! Oczywiście najważniejszy jest tort! Najlepszą jego dekoracją będzie opłatek personalizowany na tort z okazji Chrztu. Opłatek w kolorze różowym i ze zdjęciem Twojej córeczki będzie się pięknie prezentować. Dzięki grafice z różowym wózkiem nawet opłatek na tort pięknie dopełni całą kolekcję. Zadbaj też o mniejszych gości! Umieść w szklanych pojemnikach kolorowe żelki, migdały w czekoladzie i inne pyszności.https://1001dekoracji.pl/sklep,184,11346,tabliczka_na_stolik_rozowy_wozek_ramka_.htm Piękną ozdobą stołu będą ramki dekoracyjne do postawienia na stolik z Kolekcji Różowy Wózek. W ramkach znajduje się imię dziecka oraz data uroczystości. Grafika z różowym wózkiem idealnie wpisze się w całość dekoracji, a biała ramka delikatnie podkreśli ich charakter. Jeśli organizujesz przyjęcie w restauracji, ramka będzie bardzo praktycznym dodatkiem - dzięki niej goście bez problemu odnajdą swój stolik.Ciepłą i miłą atmosferę zapewni świeca zapachowa z motywem różowego wózka. Jeśli stół, do którego zasiądą goście, jest trochę większy, postaw takie świece mniej więcej w równych odstępach lub wykorzystaj klasyczne świece kule - najlepiej umieść je w szklanym wazonie na nodze. Pamiętaj, że klasyczne ozdoby, takie jak świece pięknie prezentują się w nowoczesnym wydaniu i z motywem przewodnim z Kolekcji Różowy Wózek. 

https://1001dekoracji.pl/sklep,184,11338,swieca_zapachowa_rozowy_wozek_12cm_10cm_duza.htm

Uroczystość Chrztu Świętego Twojej córki wymaga specjalnej oprawy. W dekoracjach miejsca, w którym odbywa się przyjęcie, warto postawić na delikatne ozdoby, które nie przytłoczą samego Sakramentu, a jedynie pięknie podkreślą jego znaczenie. Dekoracje z Kolekcji Różowy Wózek będzie więc idealna.


Zobacz produkty z Kolekcji Różowy Wózek na filmie:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 dekoracje dla dzieci , Blogger