Błękitne dekoracje na Chrzest Święty chłopca - 5 SPRAWDZONYCH POMYSŁÓW

Chrzest Święty jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu dziecka, jego rodziców, jak i pozostałych członków rodziny. W tym uroczystym dniu cała rodzina celebruje ten moment, spędzając czas razem. Jeśli chcesz, by dekoracje na Chrzest były delikatne i podkreślały ważność wydarzenia, ale jednocześnie wpisywały się w najnowsze trendy, postaw na dekoracje na Chrzest chłopca w odcieniach błękitu.

https://1001dekoracji.pl/sklep,188,11470,serwetki_na_chrzest_blekitny_wozek_33x33cm_20szt.htm

 1. Winietki dla gości

Uroczysty obiad wymaga uroczystej oprawy. Jeśli planujesz zaprosić więcej gości, zadbaj o wizytówki personalizowane na Chrzest. Dzięki takim winietkom unikniesz niepotrzebnego zamieszania z szukaniem przez gości wolnego miejsca przy stole. Wizytówki powinny zawierać niebieska grafikę, tak, by pasowały do całego motywu przewodniego uroczystości.

2. Serwetki, kieszonki na sztućce

Flizelinowe serwetki z graficznymi motywami na Chrzest są elegancką i popularną formą dekoracji stołu. Pięknie wyglądają położone na talerz, jak również ustawione w klasyczny "rożek" przy nakryciu. Zamiast tradycyjnych serwetek możesz użyć kieszonki na sztućce z błękitnymi ornamentami. Prezentują się bardzo gustownie i elegancko oraz są idealnym dodatkiem na stole.

3. Balony i papierowe girlandy

Wszystkie dzieci kochają balony. Niebieskie foliowe balony z motywem Chrztu są wspaniałą dekoracją pokoju na Chrzest chłopca. Zadbaj o to, by baloniki znalazły się w różnych częściach pokoju. Najlepiej nadmuchaj je helem, przywieś sznureczki i pozwól im powędrować aż po sufit! Do przyozdobienia pokoju warto użyć również papierowe dekoracje na Chrzest: girlandy, rozety czy np. puszyste kule z bibuły. Są lekkie i kolorowe, a  przede wszystkim to nietuzinkowa ozdoba przyjęcia.

4. Dekoracje tortu

Jeśli chcesz przyozdobić ciasto, postaw na opłatek personalizowany lub figurki w odcieniach błękitu. To bardzo proste i efektowne dekoracje tortu na Chrzest dziecka. Na opłatku personalizowanym może się znaleźć np. zdjęcie Twojego maluszka oraz jego imię i data uroczystości. Wolisz bardziej tradycyjne dekoracje tortu z okazji Chrztu Świętego? Pamiętaj o figurkach z masy cukrowej lub ze specjalnego tworzywa, które można położyć na cieście. Możesz wybrać figurki z wizerunkiem np. małego chłopczyka.

5. Podziękowania i upominki dla gości

Każdemu uczestnikowi przyjęcia na pewno będzie bardzo miło, gdy dostanie podziękowanie za wspólne świętowanie. Możliwości jest wiele - od bilecików, przez pudełeczka ze słodkościami lub na ciasto, miód, czy lizaki, aż po np. figurki czy piękne małe mydełka.  Zdecyduj się na tego typu formę podziękowania w imieniu dziecka - to niewielki koszt, a goście będą zachwyceni.Zobacz na filmie poniżej, jak możesz wykorzystać błękitne dodatki w dekoracji stołu z okazji Chrztu Świętego chłopca:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 dekoracje dla dzieci , Blogger