Oryginalne rekwizyty do sesji foto na urodzinach Twojego dziecka

Udana i niezapomniana impreza urodzinowa nie może się obyć bez tortu, prezentów, ale i wspólnych zdjęć. Fotografie gwarantują dobrą zabawę i są na pewno wspaniałą pamiątką. Obecnie bardzo popularne są oryginalne urodzinowe rekwizyty do zdjęć w różnych kształtach i kolorach, dzięki którym pamiątkowe zdjęcia zdecydowanie nie będą nudne.

Źródło: Pinterest


Papierowe maski i inne rekwizyty to hit!
Urodziny, imieniny, wesele - każda okazja jest idealna, by zrobić sobie fajne zdjęcie w gronie przyjaciół. Nie musi być jednak zwyczajne! Wystarczy,  że zdecydujecie się na papierowe dekoracje na urodziny! Dzięki nim możecie wcielić się w ulubioną postać z bajki, superbohatera czy wybrane przez was zwierzątko. Ogromny wybór rekwizytów pozwala dobrać je odpowiednio do urodzin tematycznych, a wesołe, żywe kolory zapewnią uśmiech na twarzach zarówno solenizanta, jak i przybyłych gości. 
 Źródło: Pinterest 


Opaski na głowę nie tylko dla dziewczyn 

Czym byłyby urodziny prawdziwej księżniczki bez korony, a święto młodego fana samolotów bez czapeczek urodzinowych z lotniczym motywem? Akcesoria zakładane na głowę to już niemal podstawa każdej udanej imprezy urodzinowej. Wybór takich ozdób jest ogromny. Najbardziej popularne są papierowe czapeczki w różnych kolorach i  zabawne opaski - zarówno dla młodszych dzieci, jak i dla starszych! 


Balony to obowiązkowe gadżety urodzinowe

Na przyjęciu urodzinowym oczywiście nie może zabraknąć kolorowych balonów. Wybór jest ogromny! Dzięki balonom w kształcie literek impreza będzie spersonalizowana, a balony - cyferki przedstawią liczbę świętowanych lat. Różnokolorowe balony z nadrukami idealnie nadają się na przyjęcia z motywem przewodnim - nie tylko dla maluszków, ale i dla nastolatków. Jeśli chcesz oczarować wszystkich uczestników zabawy, pomyśl o tym, by wykorzystać balon gigant z konfetti w środku. Ogromny balon z papierową girlandą i wirujące dookoła konfetti z pewnością zapewnią moc niesamowitych wrażeń.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 dekoracje dla dzieci , Blogger