Dekoracje na tort urodzinowy

Organizując urodziny dla dzieci z pewnością chcesz stworzyć tort, który nie tylko będzie smaczny, ale również będzie cieszyć oko Twoje i maluchów. Jeśli jeszcze nie wiesz, jakie dekoracje na urodziny wybrać, by dzieci promieniały z radości, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Na pewno kupiłaś już świeczki, ale zastanawiasz się nad dodatkowymi dekoracjami na tort urodzinowy - takimi, które będą prezentować się interesująco, słodko i nietuzinkowo. Bardzo dobrym pomysłem będą karteczki w różnych kształtach i wzorach umieszczone na patyczkach. Możesz też przyozdobić tort słodkościami, takimi jak żelki, cukierki czy kolorowa posypka. Gwarantujemy, że dzieci nie będą mogły oderwać od niego oczu.Na przyjęciu z pewnością nie zabraknie małych łasuchów, dlatego też przygotuj słodycze na urodzinki, możesz kupić gotowe w sklepie lub zaplanować wypieki urodzinowe, które również możesz przyozdobić ciekawymi karteczkami na pliku. Jeśli przygotowałaś na ten dzień muffinki, możesz włożyć je do fantazyjnych papilotek, które w połączeniu z dekoracjami na piku będą prezentować się obłędnie. Jeśli chcesz namówić swoje pociechy do nieco zdrowszych przekąsek, możesz wbić wspomniane dekoracje w owoce i stworzyć niezapomnianą, bardzo kolorową kompozycję!


Tort, to główny element urodzin, dlatego zadbaj, by był on nie tylko ładny, ale i zgodny z zainteresowaniami Twojego dziecka. Spraw, by ten wyjątkowy dzień stał się dla niego niezapomnianym wspomnieniem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 dekoracje dla dzieci , Blogger