Przyjęcie z okazji narodzin dziecka

Narodziny dziecka to wielka okazja do świętowania! W końcu nie codziennie pojawia się nowy członek rodziny. Warto urządzić przyjęcie dla najbliższych, podczas którego wszyscy wspólnie będą mieli okazję do zabawy. Zadbaj o odpowiedni wystrój imprezy, aby jeszcze bardziej podkreślić ten wyjątkowy dzień!


Spraw, aby już na wejściu wszyscy goście poczuli klimat imprezy! Wielki różowy balon z napisem "Girl" lub niebieski "Boy" świetnie podkreśli tematykę okazji. Pięknie wygląda powieszony w miejscu, gdzie odbywa się impreza lub nad łóżeczkiem dziecka. Po przyjęciu możesz ozdobić nim pokój nowonarodzonej pociechy. Inną ciekawą propozycją balonów na narodziny są ogromne foliowe balony w kształcie misia. Ta super słodka dekoracja znakomicie ozdobi pomieszczenie i na pewno zostanie zauważona!

        

      


Przyjęcie z okazji narodzin powinno pozostawić po sobie pamiątkę, zarówno dla rodziców, jak i dziecka. Prezentem, który zostanie z Wami na długi czas jest specjalna kronika, w której możecie dokumentować wszystkie ważne i szczęśliwe chwile z życia pociechy. Taka książka, oglądana po latach, zapewni dużo zabawy, śmiechu i łez wzruszenia!

Metryczka w formie plakatu to świetny pomysł dekoracji na narodziny. Na plakacie znajdują się najważniejsze informacje, takie jak imię dziecka, data i godzina narodzin, wzrost, waga oraz miejsce urodzenia. To niesamowity dodatek, który podkreśli wyjątkowość przyjęcia. Poza tym, świetnie ozdobi pokój dziecka i będzie wspaniałą pamiątką.
 


Przyjęcie przyjęciem, ale nie zapominajmy o pokoiku malucha - ten również powinien być odpowiednio urządzony i udekorowany. Oprócz podstawowych mebli warto ozdobić go pięknymi dekoracjami do pokoju dziecka. Śliczne puszyste kule możecie powiesić obok łóżeczka pociechy czy pod sufitem. Słodka papierowa girlanda w misie wygląda cudownie zawieszona na ścianie! Dodatkowo, dekoracje możesz wykorzystać podczas przyjęcia z okazji narodzin dziecka czy wszystkich kolejnych urodzinek!

 Szukasz ciekawej i nietuzinkowej ozdoby, która przy okazji jest wyjątkowo praktyczna? Dzięki pięknemu białemu wiklinowemu wózkowi utrzymasz wszystkie zabawki dzieciaczka w ładzie! Postawiony w rogu pokoju prezentuje się ślicznie, a dzięki klasycznej barwie pasuje zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 dekoracje dla dzieci , Blogger