Dekoracje na urodziny dziecka - kolekcja Pszczółka

Urodziny dziecka często wiążą się nie tylko z wyborem wspaniałego prezentu, który spełni jego marzenia, ale także z organizacją imprezy urodzinowej. Nie trzeba organizować jej w lokalu. Łatwo i szybko można zrobić to w domu używając wspaniałych dodatków, które wprawią wszystkich w urodzinowy nastrój i ozdobią pokój czy mieszkanie.

Idealnym rozwiązaniem są gotowe, spójne dekoracje urodzinowe, które idealnie ze sobą współgrają. Kolekcja Pszczółka to żółto-czarna propozycja, która na myśl przywodzi oczywiście pszczoły. Jeżeli Wasze dzieci interesują się światem owadów będzie to dodatkowe zaskoczenie. W kolekcji znalazły się wszystkie elementy, których potrzebujecie, by wyczarować naprawdę wyjątkowe urodzinki dla swojej pociechy.

Dekoracje pomieszczenia od razu wprawią wszystkich gości w urodzinowy, imprezowy nastrój. Warto zdecydować się na balony, które pięknie prezentują się powieszone w rogach pokoju bądź nad stołem. Tak samo dobrze jest wykorzystać urodzinowy baner z życzeniami urodzinowymi. Świetnie będą wyglądały także metalizowane, błyszczące świderki, które przy delikatnym powiewie wiatru będą się obracać i przepięknie błyszczeć.

Jeżeli chodzi o dekoracje stołu niezastąpione będą papierowe kubeczki i talerzyki. Uroczy motyw pszczółki sprawia, że są bardzo dekoracyjne, lecz spełniają także funkcję praktyczną. Jednorazowe naczynia możecie stosować bez obawy o bezpieczeństwo dzieci. Drugi wspaniały dodatek to karteczki na piku, które możecie wbić w owoce lub słodkości podpisując je. Warto wykorzystać także wizytówki, które Wasza pociecha może wypisać własnoręcznie lub z pomocą rodziców. Jeżeli przygotowujecie słodkie dekoracje pomyślcie o babeczkach. W kolekcji znalazły się wspaniałe, bardzo dekoracyjne foremki na muffiny, które łatwo i szybko udekorują babeczki. Popcorn lub cukierki świetnie prezentuje się w kartonowych, ozdobnych pudełkach, które powinno otrzymać każde z dzieci.


Nie zapomnijcie o drobnym upominku od solenizanta, który podziękuje maluchom za udział we wspaniałej imprezie. Przygotowane zostały specjalne, niewielkie pudełeczka na słodycze bądź inny upominek. Możecie umieścić w nich cukierki, kawałek ciasta czy dowolny podarunek oraz wręczyć każdemu z dzieci.Bardzo dobrze jest wykorzystać także spójne elementy stroju, który w tym dniu ubierze Wasza pociecha. Idealna będzie opaska z czółkami bądź tiulowa spódniczka tutu, która sprawi, że dziecko będzie wyglądać uroczo i świetnie prezentować się na zdjęciach. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 dekoracje dla dzieci , Blogger